Polski Language

zaplanuj pobyt

Podstawą udanego pobytu w naszym mieście będzie oczywiście właściwy nocleg. Jaki, to już od Was zależy, a wybór jest naprawdę szeroki.
Dla najzamożniejszych portfeli ofertę z najwyższej półki przygotowały hotele z czterema gwiazdkami – Nafta, Pałac Polanka i położony 15 minut jazdy od centrum miasta Dwór Kombornia, które oferują także wykwitną kuchnię i zaplecze SPA. Nocleg w standardzie trzygwiazdkowym proponuje Hotel Portius, w którym również znajdziecie wyśmienitą restaurację. Nie mniej znane z dobrej kuchni są krośnieńskie dwugwiazdkowce – Twist i ŚnieżkaHotel Wodnik i oferujący hotelowy standard Pensjonacik Buda.


Komfort i zaplecze SPA oferują Apartamenty Millenium a klimatyczny design znajdziecie w położonych w rynku, w Kamienicy pod Herbami Apartamentach Pokojach Śnieżka.
Zwolennicy zajazdów mogą wybrać Elwit lub Kasztelan, oba zajazdy z dobra kuchnią na miejscu, a amatorzy bliskości zaplecza sportowego Karpackie Pokoje, znajdujące się przy siłowni i centrum fitness, gdzie także zlokalizowana jest restauracja.


Jeśli nie zamierzamy wydawać zbyt wiele na noclegi, warto rozważyć zlokalizowane w dzielnicy Polanka przy drodze krajowej nr 28 Noclegi u Szelca. Ofertę uzupełniają Pokoje gościnne przy Hali MOSIR oraz sezonowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe.

Większość z nich można zarezerwować za pośrednictwem serwisu booking.com. Możesz także zamówić przewodnika, by wspólnie z nim poznać zabytki miasta.
fot.: pixabay