Polski

ODWOŁANY Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy

WYDARZENIE ODWOŁANE

W związku z wprowadzeniem żółtej strefy na terenie kraju i dodatkowych obostrzeń z tego wynikających zmuszeni jesteśmy odwołać koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Przepraszamy za niedogodności wynikające ze zmian terminów i odwołania wydarzenia.

Informacje dla osób posiadających bilety:
osoby posiadające bilety proszone są o kontakt telefoniczny z kasą biletową RCKP w celu uzgodnienia terminów zwrotów (i uniknięcia generowania się kolejek). Jednocześnie przypominamy, że podstawą zwrotu jest paragon fiskalny załączony do biletu.

Termin realizacji zwrotów:
do 20 listopada 2020

Telefon:
13 43 218 98 wew. 159

Kasa RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek - piątek 9.00-17.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem

„30 lat jak jeden koncert…” - artyści o sobie

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

/mat. fot., tekst nadesłane/

Bilety 55 zł, 45 zł z KKM

Dodatkowe informacje: wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS. Do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcja rąk. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych.